Kolostrum – čl. č. 2 – zkušenost

Jak jsem tady vždy uváděl, tuto stránku nechci mít jako nějaký dravý e-shop, ikdyž si u mne ve VIP sekci můžete produkty objednat, ale tuto stránku chci mít, abych Vám mohl přinášet zkušenosti s účinky jednotlivých produktů, které doporučuji.
Zkušenosti ať už mé, nebo mých zákazníků.

Kolostrum č. 2 – má zkušenost u mého syna 8 let.

Jelikož mám kolem sebe spousty lidí, kteří mi říkají, že tyto produkty jsou něco jako placebo, že mi pomáhají, protože jím věřím, tak snad tato další zkušenost ukáže, že to placebo není.

Můj syn jel na víkend s kamarádem a jeho rodinou na chatu. Normálně odjeli v pátek všichni zdraví, ale jak to u nemocí bývá, přijdou znenadání. Synův kamarád začal v sobotu večer zvracet, dostal průjem a bolelo jej břicho. Problémy byly v neděli také tak, v pondělí stejné.

U dětí je běžné, že si nemoc předávají velmi rychle, tak jsem neváhal a synovi ihned v neděli večer dal preventivně kolostrum 1 kapsli.
V pondělí a úterý ráno také. Proč ráno - je to jednoduché – jelikož ráno na to nezapomínáme a večer často zapomeneme.
Ve čtvrtek odpoledne byl syn takový přešlý a večer měl horečku 38,2°C. Zase jsme nasadili kolostrum a v pátek 3x denně. V sobotu a neděli už jen ráno a večer preventivně, jelikož horečku neměl, jen se cítil slabý.

Výsledek – v pondělí šel normálně do školy, jako by nic a v úterý již hrál fotbal.

Mnozí si můžete myslet, že je to normální, ale synův kamarád byl doma celý týden s nějakou střevní virózou. Dle informací, ještě ve středu nebyl na tom dobře. A můj syn, jelikož já těmto přírodním produktům věřím a dětem je dávám, mněl pouze 1 den absence a my jsme mohli normálně pracovat a vydělávat peníze.

Proto přesně souhlasím s větou od p. doktorky – NEMÁM ČAS ZTRÁCET PENÍZE
Kdybych mu to kolostrum nenasadil, mohlo se stát, že byl by doma týden, nebo nedej bože se mohlo stát, že virus zmutoval a mohl klidně být v nemocnici na pozorování.

Proto vždy budu radit – nebojte se přírodních superpotravin, každá má nějakou sílu proti dnešním nemocem.

Ještě taková málá poznámka - syn neumí ještě polykat velké kapsle, tak mu ten prášek z kapsle vysypu na lžičku a on jej zapije čajem. Proč jsem si zvolil kapsle? Jelikož kapsle má delší životnost, než tekuté kolostrum. Mé děti už polykají, takže není problém, jim ten prášek nasypat na lžičku. U menších dětí bych volil tekuté kolostrum, ale to se má spotřebovat do 1 týdne od odtevření, takže by jej užívali také jako prevenci.

18.11.2015

Martin Štěpáník

Před pár lety se rozhodl, že si stressem a prací nezničí zdraví. Přišel na to, že vždycky je pracovně nahraditelný. A to také jako podnikatel. Když nebude on, zákazníci si najdou jiného dodavatele služeb. Nenahraditelný je jen pro své děti a rodinu. Zajímají ho všechny informace o výživě a o preventivní podpoře zdraví. Přišel na to, že: Moje zdraví - jsou moje peníze. Také se to dá říct jinak - Nebudu zdráv, nebudu vydělávat. Proto studuje a využívá dostupné informace k tomu, aby si šetřil zdraví, ale přitom aby normálně pracoval a byl odolný stressu, který dnešní svět na člověka ve všech směrech vyvíjí. Podniká v oblasti fitness, přírodních doplňků pro zdraví a realit. Můj příběh si přečtěte zde >>

Komentáře jsou zavřené.