Kurz hubnutí a komplexního pohledu na věc - Martin Štěpáník

Nedržte jen prázdné diety - Naučte se správně hubnout.

Nejspíš jste nespokojeni se svou postavou.

Nejspíš chcete změnit vaše tvary - zhubnout na břiše, zhubnout na bocích a hýždích.

Nejspíš jste již mnohokrát drželi diety, běhali, cvičili, tančili, ale vždy to bylo jen na chvíli.

Nejspíš se dostavil jen ten známý "JOJO EFEKT".

Chcete-li vědět více podívejte se na video pod textem.

Ukazatel zbývajícího času, do kdy lze Kurz hubnutí koupit za akční cenu. Chceš li informace, čti dál.

 • Kdo jsem - Martin Štěpáník

  Jsem osobní trenér, kouč v oblasti hubnutí. Ve svém fitnesscentru cvičím a radím klientům, jak dosáhnout svých vytýčených cílů. Z celkového počtu mých klientů je okolo 70% lidí, kteří chtějí hubnout, zbylých 30% chtějí zpevnit svaly, odbourat bolest pohybového aparátu, nabrat svalovou hmotu. V první řadě vždy zjišťuji fakta ohledně klientova zdravotního stavu, vitality a plánů. Jestliže zjistím, že  jejich cíl je dle jejich představ nereálný, naprosto férově jim to sdělím a nabídnu možnosti řešení. Většinou si lidé nechají poradit, ale vždy je to vývoj ohledně budování důvěry. Nesázím na rychlé a v médiích dobře zpracované propagace moderních metod hubnutí. Zabývám se tím, aby mí klienti ode mne chodili spokojeni a těšili se na další hodinu. Pracuji s malým množstvím klientů, takže mám čas se jim dokonale věnovat a také je poznat osobně. Při tomto poznávání jsem dospěl k závěru, že důvod proč lidé nehubnou, ale naopak tloustnou a poškozují si zdraví je, že mají příliš mnoho starostí a zájmu o jiné věci a nedodržují denní zdravé návyky. Ve své praxi se snažím lidem vštěpovat důležitost těchto návyků.

 • Proč jsem otevřel KURZ HUBNUTÍ

  Nikdy jsem neměl ambice, takovýmto způsobem učit lidi, jak hubnout, ale ve své praxi osobního trenéra jsem zjistil, že většina lidí, kteří chtějí změnit postavu vědí, že musí změnit stravu, nesmí jíst smažená, živočišná a tučná jídla. Vědí, že se musí začít hýbat. Zjistil jsem, že většina lidí neví, že jejich postava je komplexní problém jejich života. Většinou znají jaké potraviny jíst, ale něvědí, jak souvisí jejich postava s jejich životním stylem, nemají vědomosti o tom, že jejich postava souvisí také s jejich zdravotním stavem a s jejich psychikou. Zjistil jsem, že své klienty musím učit, že jestliže chtějí hubnout, musí hlavně změnit své návyky. Držet dietu je komplexní proces, kdy musíte změnit své návyky s jídlem, s pohybem, s vašim myšlením a se starostí o Váše zdraví. Proto jsem připravil tento on-line program, protože jsem si uvědomil, že spousta lidí, kteří chtějí zhubnout, si vyberou jen změnu stravy a nebo k tomu přidají ještě pohyb a začnou. Po nějakou dobu se váha jejich těla mění, ale pak se zastaví a to je ten zlom, kdy toho většina nechá se slovy, ŽE TO NEMÁ SMYSL.

 • Co mi KURZ HUBNUTÍ přinese

  V tomto programu Vás budu učit, po dobu 8 týdnů, jak změnit svůj život tak, aby se z něj stal ZDRAVÝ ŽIVOT a mohli jste jej žít, tak jako spisovatelé bestselerů – knih o zdravém životním stylu. Budu Vás učit, jak docílit toho, že Vaše tělo bude dělat to co vy chcete, že budete sochařem Vašeho těla. Program má vždy týdenní úkoly, kdy na každý úkol budete potřebovat nějaký malý čas. To jestli ten malý čas investujete rozhodne o Vašem výsledku. To jestli budete plnit tyto zadané úkoly po celou dobu 8 týdnů Vám ukáže, proč jste doposud nezískali Vámi vysněnou postavu.

 • Jsem velice časově vytížená, nebudu mít čas se KURZU HUBNUTÍ věnovat.

  Kurz je vytvořen tak, aby to zvládl úplně každý. Na každý týden jsou připravené krátké úkoly, videa, které vám nezaberou více než půl hodiny času. V podstatě je to tvořeno tak, aby jste si u úkolu vychutnali svůj oblíbený nápoj (čaj, kávu). V kruzu je hlavně kladen důraz na změnu Vašich zvyklostí a návyků, které Vám brání, že nemáte čas na sebe, protože jej investujete všem okolo.

Chci KURZ HUBNUTÍ

Chci se naučit jak ovládat své emoce a své potřeby při hubnutí.

Objednat

KURZ HUBNUTÍ

Co obsahuje a na co se můžete těšit. Co nového se naučíte.

 • 1. Krok

  Začne to plánem – co vlastně chcete? Analýzou – kde děláte chybu? Výpočtem spotřeby energie a Vaší potřeby.

 • 2. Krok

  Zjištění, vyhodnocení Vašeho stavu. Sestavení správného jídelníčku z těch správných potravin pro Vaší osobu a trocha teorie.

 • 3. Krok

  Zrcadlo – Podívate se komplexně na své tělo a stravování. Znovu se zaměříte na své zvyky a zjistíte proč … a využijete Vaší denní činnost k hubnutí.

Změníme si postavu v roce 2016

KURZ HUBNUTÍ  - naučím Vás hubnout bez bolesti, bez námahy a bez JOJO efektu.

Už dávno měl být tento kurz spuštěn - bylo by kolem mne mnohem více krásných a spokojených lidí

Cena kurzu na osm týdnu je stanovena na 1600,-Kč včetně DPH.

Což je 200,-Kč za týden - tedy méně, než utratíte ve fitenss centru za hodinu osobního trenéra. Navíc Vám přinese do Vašeho života daleko více než jen hubnutí, ale také náhled na svůj žiovt, že vše se odvíjí od Vašich návyků.

Ale protože Vím, že je doba plnění předsevzetí, vytvořil jsem pro Vás akční cenu a to pouze do pondělí 25. 1.2016, kdy můžete akční cenu získat. 


  Akční cena je 900,-Kč včetně DPH, ale jen do 25.1.2016 do půlnoci.

KURZ HUBNUTÍ je  osmi týdenní kurz, kdy Vám předám informace, rady, návody, jídelníčky jak a co přesně dělat, abychom se dostali a udrželi na optimální váze. Kurz je rozdělen do 4 modulů.

 • Analýza potřeb, cíle

  V první části- se zabýváme podstatou toho proč přibíráte – provedeme analýzu Vašeho těla, organismu a stravování.

 • Sestavení a začátek hubnutí

  V druho části – se naučíme jednoduchou pomůcku pro sestavení si svého jídelníčku. Naučíme se, které potraviny jsou pro nás vhodné a které ne.

 • Váš energetický výdej.

  Třetí část  – je zaměřena na zjištění, co bychom mohli dělat pro podporu hubnutí navíc. Třeba i využít každodenní čínnosti.

 • Aktivně hubneme

  Čtvrtá část – veškeré čínnosti, které jsme nalezly, začínáme používat dohromady a zdokonalujeme se v problematice stravy, psychiky, zdraví.

100% záruka vrácení peněz

Jestliže do 14 dnů zjistíte, že se Vám produkt z jakéhokoliv důvodů nelíbí, stačí mi napsat na e-mail a já Vám vrátím bez otázek peníze zpět na Váš účet.