Jak se na dovolené ochránit před zažívacím onemocněním

Chystáte se na dovolenou?

Balíte si do kufru různé tabletky proti průjmu, různým parazitům a bakteriím.

Nezapomeňte na Oregáno – olej.

Oregáno česky název Dobromysl má spoustu léčivých účinků.

Už Hipokrates tuto rostlinu pokládal za prostředek na posilnění nervů a doporučoval jí při plícních chorobách.

Oregáno se však nejvíce proslavilo jako koření vyhlášených italských pizz, bez kterého si pizzu nedokážeme už ani představit.

Olej z oregána obsahuje éterický olejíček obsahující látku nazývanou karvakrol, který má vynikající protizánětlivé a proti plísňové účinky. Navíc je silný antioxidant a podporuje činnost jater,žlučníku a trávení.

Vyzkoušeno je v praxi, a jestliže Vás na dovolené nakazí nějaká bakterie a způsobí zažívací potíže, Oregáno si s ní hravě poradí.

Na exotických dovelených doporučujeme preparát s oregána užívat 2x denně, abyste preventivně předešli nákaze různých bakterií z exotických jídel a vody, na které nejsme v našich končinách zvyklí.

Produkty Finclubu, které zastupuji, se jmenují Candimis a Candicapscandicaps

Rozdíl je v tocandimism, že:

Candimis jsou kapky, které se rozpouštějí ve vodě, ale jsou hrozně hořké a nedobré. Výhodou kapek je, jestliže jste náchylní k uchycení se plísně na nohou, na tříslech z bazénu, tak tyto místa můžete potřít jednou až dvěma kapkami a léčba je daleko rychlejší.
Candicaps je kaplslová forma, pro snadnější vnitřní užívání.

Candicaps a Candimis lze použít jak vnitřně, tak zevně, avšak nesmí přijít do styku s očima.

Zkušenosti jsou také například u žen, které trpí na kvasinkové (plísňové nebo též mykotické) infekce genitálu, tak oregáno Vám pomůže se tohoto problému zbavit. Na tyto problémy užívají produkty vnitřně a tělo dostává do organismu účinný obranný prvek.

Před pár lety se rozhodl, že si stressem a prací nezničí zdraví. Přišel na to, že vždycky je pracovně nahraditelný. A to také jako podnikatel. Když nebude on, zákazníci si najdou jiného dodavatele služeb. Nenahraditelný je jen pro své děti a rodinu. Zajímají ho všechny informace o výživě a o preventivní podpoře zdraví. Přišel na to, že: Moje zdraví - jsou moje peníze. Také se to dá říct jinak - Nebudu zdráv, nebudu vydělávat. Proto studuje a využívá dostupné informace k tomu, aby si šetřil zdraví, ale přitom aby normálně pracoval a byl odolný stressu, který dnešní svět na člověka ve všech směrech vyvíjí. Podniká v oblasti fitness, přírodních doplňků pro zdraví a realit. Můj příběh si přečtěte zde >>

Komentáře jsou zavřené.